ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

kurs pozwalający uzyskać stopień licencjata

O kierunku

System

niestacjonarne sobotnio-niedzielne

Czas trwania

6 semestrów (3 x 12 zjazdów)

Tytuł

licencjat

Cena

200,00 zł opłaty wpisowej, opłata jednorazowa za semestr

2100,00 zł lub 4 raty x 600 (elastyczność wpłat)

Opis studiów:

Zarządzanie zasobami ludzkimi to praktyczny moduł studiów w kontekście każdej organizacji, ponieważ dotyczy najcenniejszego i jednocześnie najbardziej wrażliwego kapitału, jakim są ludzie. Studiując Zarządzanie zasobami ludzkimi, zdobędziesz profesjonalne umiejętności oraz praktyczną i aktualną wiedzę na temat zarządzania ludźmi w różnego typu organizacjach. Wybierając ten obszar kształcenia, uzyskasz praktyczną wiedzę psychologiczną, dzięki której nauczysz się rozwiązywać problemy wynikające z funkcjonowania w dynamicznie zmieniających się organizacjach. Zajęcia prowadzone są przez praktyków gospodarczych, którzy na co dzień zawodowo zajmują się zasobami ludzkimi w dużych firmach i instytucjach, dobierając, oceniając, motywując i szkoląc pracowników.

Cel studiów:

Dowiesz się, jak prowadzić skuteczną politykę personalną, zarządzać procesami HR oraz budować strategie personalne. Poznasz efektywne metody coachingowe i narzędzia ich wdrażania w organizacji. Przekażemy Ci także wiedzę z zagadnień związanych z prawnymi aspektami zarządzania ludźmi.

Perspektywy zatrudnienia::

Absolwenci Zarządzania Zasobami Ludzkimi to poszukiwani i cenieni specjaliści, którzy znajdują zatrudnienie w działach HR krajowych i międzynarodowych korporacji oraz w firmach head hunter’skich. Kończąc studia w tym zakresie, będziesz przygotowany również do pracy jako ekspert ds. analiz rozwoju rynku pracy, broker edukacyjny, doradca eures, czy specjalista ds. rozwoju personalnego i szkoleń.